Головна Корисна інформація Догляд за літніми людьми з інвалідністю

Догляд за літніми людьми з інвалідністю

Далеко не всім людям вдається в старості зберегти здоров'я та відмінну фізичну форму. Якщо людина отримала інвалідність, це може створити серйозні проблеми в побуті і звичайному житті. Часто такі випадки вимагають постійного контролю та цілодобового догляду з боку сім'ї, який через зайнятість на роботі або інших особистих причин здійснити неможливо. Вихід є - переселення в приватний пансіонат для людей похилого віку, де співробітники чергують цілодобово, а при необхідності за пацієнтом закріплюється окрема доглядальниця. Адаптовані умови в приватному пансіонаті допоможуть вирішити масу труднощів, що виникли, від виходу з будинку до прийняття ванни. На території будинку є все необхідне обладнання. Завдяки пандусам та поручням, люди обмежені в пересуванні знову можуть виконувати деякі речі самостійно. Це все сприяє позитивному настрою.

На території пансіонату є зелена зона, в якій особливо приємно знаходитися влітку, слухати птахів, вдихати свіже повітря, відпочивати і розслаблятися. Так як на шляху до вулиці немає ніяких бар'єрів, людина з інвалідністю може вийти самостійно, що рідко буває доступним у власній крвартирі.

У розпорядженні постояльців пансіонату "Затишок" приватна бібліотека, настільні ігри, екскурсії та інші культурні заходи спрямовані на проведення цікавого дозвілля. При цьому ніяких обмежень в доступі до них через інвалідність немає. Аабсолютно всі постояльці можуть прийняти в них участь. Така діяльність сприяє підтримці бадьорості та здорового духу у пенсіонерів.

Кваліфікований персонал здійснює цілодобовий догляд і готовий надати допомогу у вирішенні будь-яких можливих проблем. Подолання труднощів, пов'язаних з фізичними обмеженнями, а також з психологічними проблемами дає можливість побороти апатію і знову побачити усмішку на обличчі цих людей. Ми гарантує турботу та належний догляд за пенсіонерами з інвалідністю. Мета пансіонату не просто створити комфортні умови, а повернути колишню радість, донести, що життя - прекрасна річ і варто насолоджуватися кожним моментом.

Багаторічний досвід роботи у цій сфері дозволив вчитися на своїх помилках, далеко не все, що добре в теорії працює на практиці, тому тільки завдяки довірі до нас протягом усіх цих років, нам вдалося добитися дійсно високих результатів. Приходьте до нас у гості і ви побачите, що постояльці в пансіонаті радісні, дружелюбні, вони жартують і сміються. Саме це і відображає реальний рівень та умови перебування в подібних установах, а не ремонт і наявність дорогої техніки.

У штаті пансіонату є кваліфіковані доглядальниці, які можуть бути закріплені за конкретним пенсіонером, вони чергують позмінно, надаючи свої послуги цілодобово. І вдень і вночі доглядальниця допомагатиме людині вставати з ліжка, приймати ванну, виходити на прогулянки та обіди, одягатися.

Останні статті