Головна Корисна інформація Переваги приватного будинку пристарілих для літніх людей

Переваги приватного будинку пристарілих для літніх людей

У чому полягають переваги пансіонатів і чим вони гарні для літніх людей?

 • Персонал закладу має медичну освіту. Це дозволяє проводити ефективні реабілітаційні заходи, спрямовані на відновлення деяких функцій організму, зокрема рухових і когнітивних.

 • Для пенсіонерів забезпечуються оптимальні умови для проживання. Це має на увазі збалансований раціон, який може коригуватися індивідуально з урахуванням рекомендацій лікаря. Люди проживають в комфортабельних і добре обладнаних кімнатах. Є можливість зайняти індивідуальний номер.

 • Мешканцям пансіонату надається можливість займатися хобі, спілкуватися, постійно перебувати в соціумі. У пансіонаті регулярно проводяться цікаві заходи. Також організовуються походи в театри, музеї та інші культурні програми.

Персонал дома пристарілих у Львовi розуміє, що для багатьох зрадити рідну людину в сторонні руки - це не просте рішення, але єдино можливе рішення. Зі свого боку працівники пансіонату намагаються зробити все можливе, щоб його жителі відчували себе, як вдома. 

Ваші рідні отримають:

- Медичний догляд. Ваш близький буде під наглядом кваліфікованих фахівців. Вам не потрібно переживати про те, що він забув випити таблетку або зробити якусь процедуру.
- Почуття потрібності і власної важливості. Перебуваючи в пансіонаті, літня людина знаходить собі друзів, він стає частиною колективу. Це дуже важливо для гармонійного душевного стану. Увага потрібно людям похилого віку так само як і маленьким дітям. Тут його буде достатньо.
 -Комфорт і затишок. У приватних пансіонатах обстановка часто куди краще, ніж удома. Теплі тони, сучасний ремонт, дизайн, створений з урахуванням віку проживають, спеціальне обладнання для інвалідів та лежачих хворих, кімнати для проведення дозвілля, красиві парки, де можна посидіти, насолодитися свіжим повітрям і послухати спів птахів - все це є в приватних пансіонатах для престарілих .

Останні статті

 • БУДИНОК ПРИСТАРІЛИХ ЛЬВІВ Небезпека зимових прогулянок в літньому віці

  Загальні рекомендації поведінки літніх під час зимових прогулянок. Чим небезпечні перепади температур і атмосферного тиску для пенсіонерів?...

 •  
 • Бабусина кімната - острівець затишку

  У наших сім'ях дуже часто представникам різних поколінь доводиться жити під одним дахом. Треба зробити все можливе, щоб всі члени сім'ї відчували...

 •  
 • Розсіяний склероз: опис і причини

  При упоминании болезни под названием рассеянный склероз сразу представляются люди пожилого возраста....

 •