Головна Корисна інформація Подобове розміщення в будинку для престарілих

Подобове розміщення в будинку для престарілих

Якщо на вас лежить важкий тягар відповідальності за людину похилого віку, то багато простих речей стають складними для реалізації, наприклад, поїздка у відпустку. Адже миттєво виникає гостра проблема - з ким залишити близьку літню людину, яка не може подбати сама про себе?

Варіантів вирішення цього питання декілька:

1. ви можете попросити доглянути за старим родичем когось з інших членів своєї сім'ї. Але всі люди працюють і у всіх є свої домашні справи та своя родина. Тому не можна бути впевненим, що вони зможуть на належному рівні виконувати всі приписи лікаря, рекомендації з правильного харчування і зможуть приділити достатньо уваги вашому родичу і він не почуватиметься самотнім та покинутим;

2. ви можете найняти надомну доглядальницю на період відпустки. Ця допомога у догляді та спілкуванні може бути цілодобовою або на декілька годин на день;

3. тимчасове розміщення у пансіонаті. Він є найзручнішим, поєднує у собі всі плюси та виключає можливі мінуси. Ви зможете розмістити літнього родича для подобового проживання в приватний пансіонат. Час проживання літньої людини може бути на 1 добу, на 3 дні, 7 днів – самі обираєте.

На час відпустки, у нашому приватному будинку для літніх людей у Львові, вашому родичу нададуть кваліфіковану медичну допомогу, найцікавіше дозвілля, правильне комплексне харчування та чудовий догляд. У нашому пансіонаті людина похилого віку отримає все необхідне, при цьому інші родичі можуть приїжджати для відвідування, поки Вас не буде.

Подобове розміщення пенсіонера у платному будинку для літніх людей надасть величезний перелік послуг, якісний догляд з урахуванням усіх індивідуальних потреб та особливостей літнього родича.

Подобове перебування за умовами та послугами, ні чим не відрізняється від проживання на постійній основі. Близька для вас людина буде забезпечена всім необхідним для того, щоб вона почувала себе у домашній та затишній обстановці.

Вимірювання артеріального тиску, багаторазове повноцінне харчування, вимірювання температури тіла, контроль прийому препаратів, які призначив лікар, всі необхідні гігієнічні процедури, для того, щоб бути чистим і охайним, все це входить у вартість перебування в нашому будинку для людей похилого віку.

Дізнатися вартість та отримати повноцінну консультацію ви можете, зателефонувавши за номером, зазначеним у розділі сайту «Контакти».

Якщо ви бажаєте бути впевненими, що рідні та близькі люди провели свою старість в оточенні турботи, тепла та затишку - обирайте професійну допомогу.

Для розміщення ми пропонуємо комфортні номери. Ви самі можете обрати окрему кімнату або із сусідами. Вся будівля повністю обладнана під профіль установи, є комфортною та безпечною для наших постояльців.

Окрім турботи з боку персоналу пансіонату, ваш родич буде оточений спілкуванням та увагою від інших постояльців. Різноманітність проведення дозвілля, прогулянки на свіжому повітрі, адаптоване меню, цілодобова допомога та безпека – все це гарантовано вашому літньому родичу під час вашої відсутності.

Останні статті