Головна Корисна інформація Трансфер по Україні для лежачих людей похилого віку

Трансфер по Україні для лежачих людей похилого віку

Люди пенсійного віку не рідко стикаються з проблемами у роботі опорно-рухового апарату. Робочі та спортивні травми, пошкодження, переломи та вплив постійного навантаження на хребет у похилому віці можуть значно ускладнити мобільність людини. Деякі літні люди повністю втрачають здатність пересуватися самостійно. У деяких випадках для переміщення хворого необхідний спецтранспорт.

Якщо людина повністю лежача їй необхідний спеціальний транспорт для пересування. Машина має бути обладнана не лише спеціальним місцем для клієнта, але й додатковими пристроями, які відстежуватимуть життєві показники організму. Як правило, лежачих хворих переміщують у машинах швидкої допомоги, але у приватних пансіонатах використовують спеціально обладнані мікроавтобуси.

Рішення про необхідність використання спецтранспорту повинні приймати родичі хворого разом з лікарем.

Наш пансіонат надає послуги оренди спецтранспорту у випадках:

  • для переїзду хворого;
  • переміщення до лікарні для обстеження з подальшим поверненням додому;
  • транспортування для відвідування профілактичних установ поза межами міста;
  • відвезти чи забрати хворого з аеропорту або вокзалу;
  • переміщення між лікувальними установами;
  • транспортування людини до пансіону.

Якщо ви бажаєте поселити свого лежачого родича в нашому пансіонаті у Львові, то містом трансфер для такого переміщення буде надано безкоштовно.

Крім оренди трансферу, у вартість опції також входять послуги медпрацівника. Наявність кваліфікованого співробітника зробить поїздку безпечнішою і в разі потреби медсестра зможе надати першу допомогу.

Додаткові варіанти використання трансферу

Наявність власного автомобіля в пансіонаті дозволяє суттєво урізноманітнити дозвілля наших клієнтів. Мікроавтобус може використовуватися не тільки для перевезення лежачих хворих, але й для організації заходів поза установою. Наші клієнти часто їздять до міста та області на екскурсії, пікніки, прогулянки, концерти, відвідування різних пам'яток та на свята. Наявність мікроавтобуса значно спрощує перевезення всіх постояльців, незалежно від їх мобільності.

Будинок для людей похилого віку, це не лікарня, тому тут немає кабінетів усіх спеціалістів і якщо наш клієнт проходить лікування і йому необхідно їздити на процедури та відвідувати лікаря, трансфер використовуватиметься і для цих цілей.

Наявність персонального транспорту у будинку для людей похилого віку вказує на високий статус обраного закладу та ґрунтовний підхід до роботи його керівників. Обираючи пансіонат для малорухливого або лежачого родича, обов'язково зверніть увагу на наявність цієї опції, інакше вам необхідно буде кожного разу шукати спецтранспорт і наймати його самостійно.

Якщо на сайті пансіонату вказано, що є спецтранспорт, цього недостатньо. Попередньо краще уточнити який саме, чи є в ньому необхідне обладнання, а також, чи установа надає послуги супроводу трансферу з медпрацівниками.

Останні статті