Перейти до вмісту

Догляд за людиною з Деменцією

Старчеське недоумство – який догляд?

Старчеське недоумство – це захворювання головного мозку, яке вражає все більше і більше людей. Найчастіше це заважає нормальному функціонуванню. Як поговорити з людиною, яка страждає на деменцію? Наші поради, напевно, будуть корисні.

Старчеське недоумство – як з ним боротися?

Старече недоумство може бути назвою для безлічі різних захворювань, що виникають у людей похилого віку. Сюди входить, наприклад, хвороба Альцгеймера чи Паркінсона. Поява перших симптомів деменції – явний сигнал про те, що людині буде потрібна допомога особи, яка здійснює догляд. Проте впоратися з людиною, яка страждає на старече недоумство, непросто. Цей процес вимагатиме великого терпіння та уваги. Варто пам’ятати, що незалежно від стадії розвитку захворювання людям похилого віку необхідно забезпечити відповідне харчування, а також фізичні та інтелектуальні навантаження.

Лікування хворого на старече недоумство

У разі старечого недоумства нездатність до спілкування може стати величезною перешкодою. Варто пам’ятати, що така людина може дратувати стан її здоров’я, тому треба бути дуже терплячою. Особа, яка здійснює догляд, повинна говорити досить чітко і трохи повільніше, ніж зазвичай. Варто використовувати прості слова – проте розмовляти з людиною похилого віку, як з дитиною, категорично заборонено! Також важливо підтримувати зоровий контакт, щоб людина не відчувала себе знехтуваною. Також було б непогано уникати надто великої кількості прямих питань. Закриті питання будуть набагато простішими, і старший зможе відповісти так чи ні.

Звички у їжі також є важливим питанням. Літні люди, які страждають на старече недоумство, можуть забувати або відмовлятися від їжі. У такій ситуації також знадобиться терпіння. Однак ретельне та регулярне годування може дати бажані результати. Весь процес має бути максимально комфортним для старшого. Ніколи не слід поспішати, оскільки це може викликати стрес у людини, яка страждає на деменцію. У разі тривалих проблем у вас може виникнути спокуса проконсультуватися з дієтологом. Цей спеціаліст допоможе вам підібрати найбільш підходящу дієту та скласти конкретний графік годування. Варто додати, що люди з деменцією схильні швидко втрачати вагу. Тому особа, яка здійснює догляд, повинна стежити за вагою людини, яка перебуває під її опікою, і повідомляти про будь-які тривожні ситуації безпосередньо лікарю літньої людини.

У разі деменції також важливо заохочувати таку людину до занять різними видами діяльності. Навіть здавалося б, незначні хобі – наприклад, розгадування кросвордів або розставляння квітів у вазі – можуть допомогти зупинити хворобу.

Догляд за людиною, яка страждає на старече недоумство, може стати справжньою проблемою. Однак, якщо ви відчуваєте, що у вас є схильність, обов’язково ознайомтеся з нашими пропозиціями роботи для нянь в Україні. Ми пропонуємо стабільне працевлаштування людям, які мають відповідну освіту та досвід роботи у даному виді діяльності. Робота нянею досить важка, але приносить масу задоволення.

Спеціалізований будинок для людей похилого віку та людей з обмеженими можливостями у Львові – ЗАТИШОК

НАШІ ПОСЛУГИ

  • Догляд за лежачими хворими.
  • Реабілітація після інсульту та травми головного мозку.
  • Догляд за людьми з хворобою Альцгеймера.
  • Догляд за людьми похилого віку.
  • Догляд за людьми з деменцією.
  • Цілодобовий догляд – допомога у пересуванні, одяганні, харчуванні, прогулянках, побутових заходах.
  • Догляд за людьми похилого віку з цукровим діабетом.
  • Догляд за пацієнтами з переломом шийки стегна.
  • Реабілітація після інсульту та інфаркту.
  • Реабілітація після перелому шийки стегна.
  • Послуги трансферу по Львову та області.
  • Міжнародне медичне перевезення.

uarenamed@gmail.com – для клієнтів

+380674504454

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *

Будинок престарілих «Затишок»

м. Львів, вул. Зелена, 208

Залиште заявку

Залиште свій номер телефону і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом.